KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 7685245
nr 768 5245
Olle Ängkvist
(1922-2006), Sverige
Blyerts, Olle Ängkvist (1922-2006), 'Sittande', signerad-72, 48x36
Olle Ängkvist, född 1922, död 2006, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juli 2012
kl 18:05:06
26/7 12:12:53