KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 7685245

nr 768 5245

Olle Ängkvist

(1922-2006), Sverige

Blyerts, Olle Ängkvist (1922-2006), 'Sittande', signerad-72, 48x36

Olle Ängkvist, född 1922, död 2006, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juli 2012
kl 18:05:06

26/7 12:12:53 1      Vinnande bud

Olle Ängkvist

Läs mer om Olle Ängkvist